У ВІЙСЬКОВІЙ АКАДЕМІЇ ОДЕСИ ВІДБУВСЯ ВИПУСК МОЛОДИХ ЛЕЙТЕНАНТІВ
Президент України Володимир Зеленський звернувся в онлайн форматі до випускників Одеської Військової академії.
«Панове офіцери! Уже скоро ви вирушаєте в діючу армію, в наші Сили оборони. Ви поповните колективи бойових бригад – механізованих і мотопіхотних, танкових і артилерійських, десантно-штурмових і гірсько-штурмових, штурмових та морської піхоти, а також військових частин спеціального призначення. Дехто з вас очолить підрозділи у нових штурмових бригадах, які лише формуються. Завжди і всюди – будьте хоробрими і бережіть своїх солдатів. Завжди і всюди – дбайте про честь своїх підрозділів, вірте в себе і вірте в Україну! Будьте достойними героїзму всіх тих, хто вже проявив себе в боях за Україну та українців! Будьте достойними нашої перемоги. Перемога України – буде!» – сказав Володимир Зеленський.
За дорученням Начальника Одеської ОВА, передав вітання випускникам та привітав із знаменною у їхньому житті подією, І-й заступник Борис Волошенков, який зазначив, що усі вони здобули якісну фахову підготовку, патріотично налаштовані, мають високу мотивацію до військової служби та готові до виконання завдань за призначенням.
«Ми віримо в Україну, в Збройні сили України, адже з цією вірою ми прямуємо до перемоги. Впевнений, що знання, вміння та досвід, набуті за роки навчання в Одеській Військовій академії, допоможуть вам в офіцерському становленні» – сказав І-й заступник Начальника Одеської ОВА Борис Волошенков.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/332513279_634506881816360_3383891519888772149_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/332769017_2902845886519293_7009284651211387240_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/332688755_473879298148072_2657456013892036562_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/332561448_765612264596868_8032306299857819856_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/332386683_701905264999937_738615964302704178_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/332361602_867301867898087_8744365716374693517_n-1024x683.jpg)