ФАХІВЦІ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОННОГО УПРАВЛІННЯ ПРОВЕЛИ ЗАНЯТТЯ З ПРАЦІВНИКАМИ БОЛГРАДСЬКОГО ЦЕНТРУ КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ ЩОДО ОСНОВ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ТА ПРАВИЛ ПОВЕДІНКИ У РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ ВНП
Працівникам наголошено про небезпеку, яку несуть в собі вибухонебезпечні предмети та правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів:
не можна торкатися підозрілого предмету або пересувати його;
не можна заливати його рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати;
не можна здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання;
не можна намагатися самостійно знешкоджувати знахідку.
Не забули і про найголовнішу проблему сьогодення порушення правил пожежної безпеки в побуті. Наголосили на дотриманні правил пожежної безпеки. Всі присутнім були вручений агітаційний матеріал розроблений ДСНС України спільно з юнісеф
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/338015584_892661695151990_8433877556855021926_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/338181508_196659613090335_6212999059044262452_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/338412219_154229950902259_4332639567224577829_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/338427032_166135832998866_1970133330729281030_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/338698620_733405504930774_1936255080044283821_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/338837100_617172669789767_179746377768556979_n.jpg)