РІЧНИЦЯ ДЕОКУПАЦІЇ КИЇВЩИНИ #МІСТАГЕРОЇВ
Сьогодні виповнюється рівно рік з часу деокупації Київщини від військ РФ. Спільними діями Сил оборони, добровольців, волонтерів та місцевих вдалося дати відсіч окупаційній армії і визволити регіон.
Після повномасштабного вторгнення Росії 24 лютого 2022 року інтенсивні бойові дії відбувалися в Ірпені, Бучі, Гостомелі та інших населених пунктах Київщини. Війська РФ здійснили там звірячі воєнні злочини щодо мирних жителів.
2- го квітня минулого року стало відомо про визволення Київської області від російських окупантів.
Вічна пам’ять загиблим. Честь та слава живим.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/339024606_134280429607134_4152728245995560240_n-1-1024x576.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/338865916_155276137161983_7370515833847880427_n-1024x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/339400890_774891344240173_6160922857587367248_n-1024x576.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/339479804_1642683602812518_9106524623465506202_n-1024x576.jpg)