В ОДЕСЬКІЙ ДИТЯЧІЙ ОБЛАСНІЙ КЛІНІЧНІЙ ЛІКАРНІ КАРДІОХІРУРГИ ПРОВЕЛИ УНІКАЛЬНУ ОПЕРАЦІЮ НА СЕРЦІ ДИТИНИ
1-го квітня до медичного закладу була госпіталізована 7-річна дитина з травмою серця від кульового поранення. У лікарні зазначили, що гра двох братів 7-ми та 8-ми років гвинтівкою, яка, як потім з’ясувалося, була зарядженою, закінчилася пораненням лівої частини грудної стінки з проникненням кулі в порожнину перикарду (серцевої сумки) та ураженням задньої стінки лівого шлуночку серця.
❝ Дитина народилася у «сорочці», бо, на щастя, хлопчик був вчасно госпіталізований до Татарбунарської багатопрофільної лікарні та переведений до нашого закладу, де був прооперований в ургентному порядку нашими кардіохірургами – завідувачем відділенням серцево-судинної хірургії Володимиром Бузовським та лікарем серцево-судинним хірургом Олександром Гоцуляком. Вони виконали оперативне втручання на серці та врятували дитину ❞, – повідомив директор Одеської обласної дитячої клінічної лікарні Павло Георгієв.
Станом на зараз хлопчик себе почуває краще та перебуває у післяопераційному періоді.
Шановні батьки, просимо Вас слідкувати за тим, аби предмети захисту, в тому числі зброя, розчини дезінфекції, миючі засоби, що містять в собі шкідливі речовини, були в надійному та безпечному для дітей місці.
Здоров’я всім та найскорішої Перемоги!
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/339408399_1375791706543396_5364867717826465790_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/339632728_1207435659915161_4364536810244193484_n-647x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/339654788_615589013325318_2022926328006073292_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/339090220_876557293432771_594163467717708937_n-754x1024.jpg)