НОВИНИ ГРОМАД: БОЛГРАДСЬКА ГРОМАДА ОТРИМАЛА ПАВЕРСТАНЦІЇ GOAL ZERO
В грудні 2022 року Сектором міжнародних зв’язків та інвестицій Болградської міської ради в рамках проекта «Мери за економічне зростання» було заповнено заявку щодо отримання паверстанцій Goal Zero – Power Stations Yeti 500X для громади.
«Мета цієї допомоги учасникам проекта – забезпечення безперебійної роботи муніципалітетів -партнерів мережі «Мери за економічне зростання», – повідомляє завідувачка сектору міжнародних зв’язків та інвестицій Болградської міської ради Ільченко Альона.
Минулого тижня три паверстанції надійшли до громади.
ЗА інформацією Болградської міської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/340292581_188190180218122_8245521023727104144_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/340758138_168249182445334_8589448784335669981_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/340832245_937568437562991_6862865847227555101_n.jpg)