САМБІСТИ ТЕПЛИЦЬКОЇ ГРОМАДИ СТАЛИ ПРИЗЕРАМИ ОБЛАСТНОГО ТУРНИРУ ДО ДНЯ ВИЗВОЛЕННЯ ОДЕСИ
В Одесі відбувся масштабний турнір з самбо до Дня визволення Одеси. Восьмого квітня 2023 року в спорткомплексі «Спорт-Фактор» зібрались більше 150 спортсменів у віці 9-14 років.
Разом з одеситами, білгороддністровцями, житомирчанами за перемогу боролись спортсмени Теплицької громади – самбісти, учні Веселокутського ліцею, вихованці спортіструктора Теплицької сільської ради Михайла Фучіджи.
«Це наш перший турнір, і ми спеціально приурочили його до Дня визволення Одеси від нацистів, — розповів Каджик Бабаджанян, голова Одеської міської федерації самбо, яка була заснована восени минулого року. — Ми не очікували, що буде такий відгук від спортивних клубів. Прийшло дуже багато спортсменів та глядачів. Хлопці дуже старалися. Хочу висловити величезну подяку і тренерам та батькам учасників за те, що з дитинства щеплять любов до спорту, а саме до самбо».
8 учнів Веселокутського ліцею взяли участь у різних вікових категоріях.
Результати турніру:
І місце: Стоілов Богдан, Станев Вадим, Аврамова Надія, Генова Діана, Ватава Аліна.
ІІ місце: Куруч Володимир.
ІІІ місце: Стоілов Олександр, Ватав Єгор.
Виїзд був здійснений за постійної підтримки Теплицької сільської ради.
За інформацією Теплицької сільської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/87.webp)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/picturepicture_168097847798338442416928_47322-1024x768.webp)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/yzobrazhenye_viber_2023-04-11_11-34-47.webp)