В РАМКАХ АКЦІЇ “ЗАПОБІГТИ. ВРЯТУВАТИ. ДОПОМОГТИ!”
25 квітня 2023 року до Тарутинського ліцею Тарутинської селищної ради завітали співробітники Болградського районного управління та 35 державної пожежно-рятувальної частини 9 державного пожежно-рятувального загону.
Під час зустрічі дружини юних пожежних рятувальників разом з співробітниками ДСНС повторили з учнями правила безпеки, ознайомили з алгоритмом дій рятувальників при екстремальних ситуаціях, із зацікавленням показали будову пожежної машини та обладнання, які використовують рятувальники.
Кожен охочий мав змогу спробувати себе у ролі справжнього пожежного одягнувши спорядження рятувальників та працюючи з пожежним стволом. Діти із захопленням сприйняли цікаву розповідь фахівців служби порятунку, та дехто висловив бажання у майбутньому стати рятувальниками.
За інформацією Болградського районного управління ДСНС
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/343115068_6212703155475188_1512794322063898779_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/343414832_269070358807065_6046544497316977473_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/343670462_1335715773674239_6361684551738271825_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/343744259_183149111336565_1371786596084468525_n-1024x768.jpg)