РЯТУВАЛЬНИКИ ОДЕЩИНИ ОТРИМАЛИ НАГОРОДИ ТА СПЕЦІАЛЬНІ ЗВАННЯ
Робота рятувальника складна і небезпечна, це знають, це цінують, тому не рідко наші вогнеборці отримують різні нагороди та відзнаки, які і сьогодні знайшли своїх героїв.
Нагрудний знак «За відвагу в надзвичайних ситуаціях», медалі за 20 та 15 років сумлінної служби, грамоти ДСНС – це все сьогодні вручено нашим рятувальникам.
Ряд фахівців отримали чергові спеціальні звання.
Вітаємо кожного надзвичайника, бажаємо нових звершень – і обов’язково в мирній Україні
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/343324578_1393470308143543_2760238491572259283_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/343365994_195330949959662_8529016137908057519_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/343469502_160584300005457_8679625335498623897_n-1024x778.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/343623378_756076639501804_3015921692842709883_n-1024x769.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/343736631_1394581204416429_477375554505925392_n-1024x605.jpg)