НОВИНИ ГРОМАД: ПОСТРАЖДАЛІ ВІД ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ МЕШКАНЦІ АРЦИЗЬКОЇ ГРОМАДИ ОТРИМАЛИ ПОДАРУНКИ ВІД МІСЬКОЇ РАДИ
26 квітня 2023 року відзначалися 37-мі роковини аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою в історії катастрофою в ядерній енергетиці.
Аварія забрала життя тисяч людей і завдала непоправної шкоди екології Європи. З того часу в цю дату в Україні щороку вшановують усіх, хто загинув чи постраждав від цієї катастрофи, а також ліквідаторів наслідків аварії.
У річницю Чорнобильської трагедії представники Арцизької міської ради зустрілися з мешканцями Арцизької громади, постраждалими від катастрофи, ліквідаторами, вдовами чорнобильців та вручили подарунки.
За інформацією Арцизької міської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-27_10-15-00.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-27_10-15-00_2.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-27_10-15-01.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-27_10-15-01_2.jpg)