НОВИНИ ГРОМАД: ЗООКОНТРОЛЬ ЗНОВ У АРЦИЗІ – В МІСТІ СТЕРЛІЗУВАТИМУТЬ БЕЗПРИТУЛЬНИХ СОБАК
З 18 травня в м. Арциз розпочалася стерилізація безпритульних тварин, яку виконуватиме громадська організація «Зооконтроль».
Фахівцями здійснюється вилов, вакцинація від сказу, ідентифікація шляхом прикріплення бірки до вуха, стерилізація та післяопераційна перетримка з подальшим повернення на місце вилову (через 1 добу) безпритульних тварин.
Нагадаємо, в жовтні 2022 року в Арцизі працювала команда громадської організації «ЗООКОНТРОЛЬ», яка займалася стерилізацією та щепленням безпритульних тварин.
В рамках проєкту фахівці організації впродовж 10 днів проводили роботи зі стерилізації, щеплення та чіпування відловлених вуличних собак. Після 2-х днів перебування під наглядом спеціалістів їх випустили в міське середовище.
Кожного хвостатого пацієнта прочипували спеціальним ідентифікатором – мікрочипом, а також зареєстрували в електронній базі виконавця.
За інформацією Арцизької міської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/348227027_268526428977690_1462538197643017466_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/347623576_753528252988426_1507437703131137240_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/347446343_656646486289755_4329935890897901817_n-768x1024.jpg)