ІНСТРУКТАЖ ЩОДО ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ З ПРАЦІВНИКАМИ ПОЛІЦІЇ ВІД СПІВРОБІТНИКІВ БОЛГРАДСЬКОГО РУ ГУ ДСНС УКРАЇНИ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Взаємодія структурних підрозділів системи МВС, постійне удосконалення та навчання алгоритмів дій під час надзвичайних подій різного характеру є невід’ємною частиною у сфері безпеки життєдіяльності населення та збереження життя і здоров’я людей.
18 травня співробітники Болградського РУ ГУ ДСНС України в Одеській області завітали до відділення поліції № 1 Болградського РВП ГУ НП в Одеській області та провели інструктажі щодо дотримання правил пожежної безпеки з працівниками поліції. Також рятувальники нагадали дії під час виявлення вибухонебезпечних предметів та зосередили увагу на тому, що не потрібно ігнорувати сигнал «Повітряна тривога».
Крім того надзвичайники розповіли про правила безпеки у побуті та як правильно користуватися вогнегасниками.
Наприкінці заходу співробітники ДСНС акцентували увагу на тому що безпека понад усе.
За інформацією Болградського РУ ГУ ДСНС України в Одеській області
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/347117676_1410441683071949_5884049572407543840_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/347122218_1690275638112876_5360707338003603462_n-1-1024x461.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/347826109_774862404276073_5221256393895770280_n-1024x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/348291551_556185020041360_7052919147554197057_n-1024x1024.jpg)