СПІВРОБІТНИКИ БОЛГРАДСЬКОГО РУ ДСНС ПРОВЕЛИ ПРОФІЛАКТИЧНІ ЗАХОДИ ЩОДО ПОПЕРЕДЖЕННЯ ВИНИКНЕННЯ ПОЖЕЖ В ЖИТЛОВОМУ СЕКТОРІ АРЦИЗЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
Громадянам наголошено на основних правилах пожежної безпеки в побуті, дії при виявленні ВНП, дитячі пустощі з вогнем, безпека на воді, дії під час сигналу «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА» та заборона спалювання сухої рослинності. Всім громадянам з ким були проведені бесіди були вручені листівки відповідної тематики розроблені ДСНС України спільно з ЮНІСЕФ.
За інформацією Болградського районного управління ДСНС
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/353671655_235670922550590_5202204070714688250_n-766x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/354058878_235670879217261_3823038416140374979_n-766x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/354070374_235670659217283_2727554150776300936_n-766x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/354230436_235670982550584_1195009870296962027_n-766x1024.jpg)