НОВИНИ ГРОМАД: ACTED – НА ДОПОМОГУ ЖІНКАМ ТА МАЛО ЗАХИЩЕНИМ ВЕРСТВАМ НАСЕЛЕННЯ ГРОМАДИ
Наприкінці минулого тижня до Болградської громади завітали представники Агентства з технічного співробітництва та розвитку (ACTED), яка є французькою приватною, неурядовою, неполітичною та некомерційною організацією.
Основна мета організації – допомога постраждалим у надзвичайних ситуаціях. В даному випадку фокус організації направлено на проблеми жінок та мало захищених верств населення.
Представник агентства Ірина Целіковська у Секторі міжнародних зв’язків та інвестицій Болградської міської ради зустрілась з представниками міської ради та Центру зайнятості.
Був проведений моніторинг проблем Болградської громади у плані само зайнятості. Крім того, було відібрано 20 респонденток для подальшого аналізу.
Зазначимо, в Одеській області у моніторингу приймають участь вісім громад. За його результатом буде відібрано лише одну. Саме в цій громаді вже будуть реалізовуватися міні-проекти стосовно само зайнятості жінок та мало захищених верств населення. Кращі бізнес ідеї та стартами будуть фінансово підтримані ACTED.
За інформацією Болградської міської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/356219143_650848477068746_3722372828258031977_n-683x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/356203449_650848610402066_2716332750109608007_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/356360814_650848560402071_377867134226360644_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/356374844_650848430402084_5814665957665973357_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/356388277_650848473735413_1498435979299577373_n-1024x683.jpg)