ЗА ПІДТРИМКИ ФУНДАЦІЇ ОЛЕНИ ЗЕЛЕНСЬКОЇ ВЕЛИКІ ПРИЙОМНІ РОДИНИ ОДЕЩИНИ ПРОДОВЖУЮТЬ ОТРИМУВАТИ ДОПОМОГУ, ЯКА ДУЖЕ НЕОБХІДНА ОСОБЛИВО У ТАКИЙ СКЛАДНИЙ ДЛЯ КРАЇНИ ЧАС
У середньому для української родини є нормою виховання однієї чи двох дітей. Натомість прийомна мати з Одещини Галина Володимирівна виховала вже тридцятьох дітей. Всі стали рідні, всі дорослішали у теплі та любові.
У своїй прийомній родині (дитячому будинку сімейного типу) пані Галина та її чоловік Микола наразі виховують шістьох дітей – Максима, Ренату, Анастасію, Матвія та двох Данилів. Діти були позбавлені батьківського піклування та сімейного затишку, але здобули його у цій турботливій сім’ї.
Фундація Олени Зеленської була створена, щоб підтримувати таких дітей, батьків та родинну атмосферу виховання. Днями 51 велика прийомна родина з Одещини отримала допомогу від Фундації завдяки фінансовій підтримці європейських партнерів із Європейського інвестиційного банку.
Родини отримали допомогу у вигляді котлів, меблів, побутової техніки, все для кухні та дому. А також ноутбуки, велосипеди, дитячі іграшки, усе для комфортного життя та дитячого дозвілля і, врешті, для безтурботного дитинства. Його ми маємо плекати. Особливо сьогодні.
#OlenaZelenskaFoundation #Zelenska #OlenaZelenska
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/355280903_646812667480120_907763060215984018_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/355471037_646812347480152_4772539677724575521_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/355506774_646812477480139_819864578687439581_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/355636478_646812647480122_7816097838609556831_n-1024x768.jpg)