УКРАЇНА ПОСІЛА ТРЕТЄ ПІДСУМКОВЕ МІСЦЕ НА ЄВРОПЕЙСЬКИХ ІГРАХ-2023
У Польщі завершились III Європейські ігри, у яких взяли участь 7 тис. атлетів із 48 країн, що змагалися у 28 видах спорту.
За підсумком двох змагальних тижнів українські спортсмени завоювали 41 медаль (22 золоті, 12 срібних та 8 бронзових нагород), що дозволило нашій країні посісти третє підсумкове команде місце.
Спортсмени Одеської області також зробили величезний внесок у загальнокомандний успіх України.
Так, із 12 спортсменів Одещини, які представляли Україну на цих змаганнях, чотири спортсмени піднялися на медальний п’єдестал.
Анжеліка Терлюга здобула золото у змаганнях з карате (вагова категорія до 55 кг), Ігор Любченко став найкращим у змаганнях з таїландського боксу Муей Тай (вагова категорія до 67 кг), Аніта Серьогіна стала срібною призеркою з карате (вагова категорія до 61 кг), а також бронзова медаль з легкої атлетики в активі 21-річного Владислава Шепелєва, який виступав у змаганнях з потрійного стрибку.
Пишаємося нашими спортсменами, які продовжують перемагати та піднімати авторитет і престиж нашої Батьківщини
Слава Україні
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/357454606_650538713774182_6826645465209011545_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/357478216_650538717107515_5101569037117647264_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/357694372_650538780440842_6756188114847499805_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/357801580_650538773774176_1609377216812778470_n-1024x683.jpg)