НОВИНИ ГРОМАД: ЗАКЛАДИ КУЛЬТУРИ ТЕПЛИЦЬКОЇ ГРОМАДИ ПОПОВНИЛИСЬ СУЧАСНОЮ ТЕХНІКОЮ
Не раз працівники закладів культури звертались до голови Теплицької сільської ради та депутатів з клопотаннями придбати нову комп’ютерну техніку для зручності надання культурних послуг мешканцям громади.
Днями, придбаний сучасний стаціонарний комп’ютер в комплекті з монітором та іншим приладдям голова Іван Леонтьєв передав в Теплицький Будинок культури. Але це ще не все: нові ноутбуки купили в Мирнопільський та Теплицький Будинки культури.
Оновлення комп’ютерної техніки – це виклик нового часу. В закладах культури ми використовуємо цифрові сучасні технології, – відзначила начальник відділу культури Теплицької сільської ради Марина Чернишова. – На концертах ми презентуємо відео звернення, змонтовані композиції. Нове обладнання дозволить в повному обсязі приєднання вже існуючого звукового та світло обладнання на концертах та різного виду заходах. Ми дуже вдячні сільській раді за підтримку розвитку культури в селах нашої Теплицької громади.
За інформацією Теплицької сільської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/358570906_581482217508079_1109910841626307781_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/358724187_581482240841410_346380821013062464_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/359719894_581482227508078_7253615713243956161_n.jpg)