ПРЕДСТАВНИКИ БОЛГРАДСЬКОЇ РВА ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ОБЛАСНОМУ ФОРУМІ ШКІЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ
Сьогодні перший заступник начальника Болградської РВА Денис Байлук спільно з начальником відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Болградської РВА Інною Гуткан та представниками громад району взяли участь в обласному форумі «Шкільне харчування: зміни, досягнення та виклики».
На початку заходу присутніх привітала у своєму відеозверненні ініціатор реформи, Перша леді України – Олена Зеленська. Також присутніх привітали голова Одеської ОДА Олег Кіпер та заступник Міністра освіти та науки України Андрій Сташків.
Учасники форуму обговорили реалізацію реформ шкільного харчування в закладах освіти Одеської області та стратегію реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року.
Крім того обговорили особливості організації процесу закупівлі продуктів харчування в умовах воєнного стану «Прозоро Маркет», модернізацію харчоблоків з застосуванням трьох технологічних моделей та перекваліфікацію кухарів.
Присутні отримали відповіді від організаторів форуму на усі хвилюючи питання, які стосуються шкільного харчування.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/zobrazhennya_viber_2023-07-21_14-06-50-557-997x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/zobrazhennya_viber_2023-07-21_14-06-50-964.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/zobrazhennya_viber_2023-07-21_14-06-51-376.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/zobrazhennya_viber_2023-07-21_14-06-51-785-714x1024.jpg)