СПІВРОБІТНИКИ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОННОГО УПРАВЛІННЯ ПРОВЕЛИ ПРОФІЛАКТИЧНІ ЗАХОДИ ПОПЕРЕДЖЕННЯ ВИНИКНЕННЯ ПОЖЕЖ В КУ ”КРИНИЧНЕНСЬКОМУ ТЕРИТОРІАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ)” В КРИНИЧНЕНСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ
Громадянам наголошено на основних правилах пожежної безпеки в побуті, дії при виявлені ВНП, дії під час сигналу ”ПОВІТРЯНА ТРИВОГА” та заборона спалювання сухої рослинності.
Всім громадянам з ким було проведено бесіду були вручені листівки відповідної тематики розроблені ДСНС України спільно з ЮНІСЕФ.
За інформацією Болградського РУ ДСНС
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/373513037_608945954761705_6090905921770987897_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/371890606_608945908095043_3140255586522437677_n-1024x461.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/373628614_608945934761707_3245581208508412145_n-1024x768.jpg)