НОВИНИ РАЙОНУ: ДО БОЛГРАДСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НАДІЙШЛА ЧЕРГОВА ПАРТІЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ
Завдяки організації «From Bristol with love» (Великобританія) за підтримки директора та почесного консула Румунії в Англії Розвана Константинеску, до Болградської територіальної громади надійшла чергова партія гуманітарної допомоги.
Ми дякуємо всім, хто збирав допомогу, а також – Сергію Капталану та Агентству транскордонного співробітництва «Єврорегіон Нижній Дунай» за допомогу в координації доставки вантажу!
За інформацією Болградської міської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/278574303_362769045876692_3653525509909087900_n-614x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/278580314_362769062543357_223451591717300997_n-614x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/279029366_362769065876690_108168314194036673_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/278576890_362769142543349_6151603932861369896_n-768x1024.jpg)