НОВИНИ ГРОМАД: ВИХОВАНЕЦЬ ТАРУТИНСЬКОЇ ДЮСШ ОЛЕКСАНДР МЕЛЬНИК ПОСІВ ІІІ МІСЦЕ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З БОКСУ
Закінчився чемпіонат України з боксу серед юнаків та дівчат 2010-2011 р.н., який проходив у Чернівецькій області.
До складу збірної команди Одеської області увійшов чемпіон Одеської області 2023 року, вихованець відділення боксу Тарутинської ДЮСШ Олександр Мельник (тренер Олександр Попов), учень Малоярославецької гімназії.
В завзятих боях Сашко Мельник показав гарний результат та посів почесне ІІІ місце!
Вітаємо Сашка, його батьків та тренера з високим спортивним досягненням! Бажаємо юному спортсмену мирного неба, міцного здоров’я, успіхів у подальших змаганнях та нових перемог!
За інформацією Тарутинської селищної ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/396743320_1025067852074843_3922825611892063787_n-2.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/396953522_1025067875408174_5912200087020315087_n-1.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/396953518_1025067872074841_5175780963207768782_n-1.jpg)