В ТЕПЛИЦЬКІЙ ГРОМАДІ РОЗПОЧАТО ПЕРЕВІРКУ НА ЗДІЙСНЕННЯ ДЕЛЕГОВАНИХ ПОВНОВАЖЕНЬ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ
Згідно розпорядження начальника Болградської районної військової адміністрації Михайла Шарафаненка, сьогодні, 8 листопада робоча група, на чолі з заступником начальника Болградської РВА Олександром Іордановим, розпочала комплексну перевірку діяльності виконавчого комітету Теплицької сільської ради з питань здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади за 2022 рік.
Начальники структурних підрозділів Болградської РВА перевіряють всі напрямки діяльності громади згідно вимог діючого законодавства.
За результатами перевірки, у строк до 4 грудня 2023 року Болградською РВА буде підготовлено акт на затвердження голові начальнику районної державної (військової) адміністрації.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/whatsapp-image-2023-11-08-at-13.07.31-771x1024.jpeg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/whatsapp-image-2023-11-08-at-11.31.27-771x1024.jpeg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/whatsapp-image-2023-11-08-at-11.31.28-1-771x1024.jpeg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/whatsapp-image-2023-11-08-at-11.31.28-771x1024.jpeg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/whatsapp-image-2023-11-08-at-11.31.29-1-771x1024.jpeg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/whatsapp-image-2023-11-08-at-11.31.30-771x1024.jpeg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/whatsapp-image-2023-11-08-at-11.31.31-771x1024.jpeg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/whatsapp-image-2023-11-08-at-13.09.32-771x1024.jpeg)