НА ТЕРЕНАХ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ УСПІШНО РЕАЛІЗУЄТЬСЯ РЕФОРМА ШКІЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ ПІД ЕГІДОЮ ПЕРШОЇ ЛЕДІ ОЛЕНИ ЗЕЛЕНСЬКОЇ
Міжнародні партнери нам активно допомагають впроваджувати цю реформу в умовах повномасштабної війни.
Сьогодні голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер підписав угоду з Всесвітньою Продовольчою Програмою ООН для розширення підтримки програми шкільного харчування. Співпраця спрямована на підтримку учнів шляхом забезпечення щоденним гарячим харчуванням здобувачів освіти 1-4 класів у 66 школах Одеської області протягом 2023-2024 навчального року. ВПП ООН профінансує 30% від такого харчування.
Вдячні Метью Голлінгворту, директору ВПП ООН в Україні за корисну ініціативу, яка буде втілена зокрема і в нашій області. Разом дбаємо про здорове харчування маленьких українців!
https://www.facebook.com/WFPinUkraine
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/399720431_734808375347215_1861332865365712098_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/399724461_734806398680746_4471610055046397372_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/403739208_734808368680549_1944257653548176045_n-938x1024.jpg)