ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ З АРЦИЗУ ОЛЕГ КОРОТИЧ ПОСІВ 1 МІСЦЕ В КУБКУ УКРАЇНИ 2023 З ПАУЕРЛІФТИНГУ ФЕДЕРАЦІЇ WPUF
Змагання проходили 12 листопада в Одесі. За звання найкращих у силовому виді спорту боролися спортсмени з Одеської, Миколаївської, Дніпропетровської та Кіровоградської областей.
Дисципліна пауерліфтингу, яку ще називають силовим триборством, включає в себе жим штанги лежачи на горизонтальній лаві, станову тягу та присідання зі штангою на плечах.
Старший сержант поліції Олег Коротич став кращим у ваговій категорії 100 кг.
Він виконав норматив майстра спорту міжнародного класу в жимі лежачи 185 кг та становій тязі 290 кг.
Олег розповів, що очікував на інший результат, оскільки попередньо в залі станова тяга йому підкорялася з вагою 300-305 кг. Але проаналізував помилки і вже почав працювати над їх виправленням.
Вітаємо Олега з перемогою. Нехай завжди вистачає завзяття, сили духу та витримки.
За інформацією Головного управління Національної поліції в Одеській області.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/401736766_651343893855244_7812390662626971344_n-1024x942.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/401783698_651343947188572_2572578841013604920_n-759x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/401729811_651343907188576_1232236360116569265_n.jpg)