НА БОЛГРАДЩИНІ ВІДКРИЛИ 31-Й “КЛАС БЕЗПЕКИ”
20 листопада в Веселокутському ліцею з початковою школою та гімназією запрацював ”Клас Безпеки”.
У новоствореному класі облаштовані начальні зони,з необхідними поліграфічними та наочними матеріалами від ДСНС та UNICEF, які допоможуть здобувати корисні та якісні знання з безпеки життєдіяльності.
Під час першого уроку в новоствореному класі, діти дізналися як працювати з вогнегасником,як діяти якщо натрапив на вибухонебезпечний предмет.Та було відпрацьовано алгоритму дії при оголошенні сигналу ”ПОВІТРЯНА ТРИВОГА”.
За інформацією Болградського районного управління
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/404139639_653561893633444_2798648301692132204_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/404964359_653561920300108_2990145607660502172_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/405012449_653561963633437_7804213573538260036_n.jpg)