ПРО ВІЛ РОЗПОВІЛИ В ШКОЛАХ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
В Україні кожен четвертий ВІЛ-позитивний українець не знає про свій статус. Раннє виявлення ВІЛ-інфекції є критично важливим для здоров’я та життя кожного пацієнта, а також для боротьби з епідемією загалом.
В школах Болградського району проводяться заходи з навчання учнів старших класів про ризики інфікування ВІЛ, шляхів зараження, можливості обстежитися, щоб знати свій ВІЛ – статус.
За інформацією Болградського районного відокремленого підрозділу ДУ “Одеський ОЦКПХ МОЗ”
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/407256422_378202404552814_7973212921827956858_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/407288501_378202407886147_3573675148193859448_n.jpg)