ПРОВЕДЕННЯ МОБІЛІЗАЦІЙНИХ ЗАХОДІВ ОБГОВОРИЛИ В АРЦИЗЬКІЙ ТА ТАРУТИНСЬКІЙ ГРОМАДАХ
Сьогодні голова Болградської районної державної (військової) адміністрації Михайло Шарафаненко спільно з т.в.о. начальника Болградського РТЦК та СП Анатолієм Кушніром провели наради в Арцизькій та Тарутинській громадах з питань забезпечення проведення мобілізаційних заходів у 2024 році на території Болградського району.
У заході взяли участь голови та старости Арцизької, Теплицької. Павлівської, Бородінської та Тарутинської громад.
Під час наради було обговорено питання виконання планових завдань щодо призову військовозобов’язаних та мобілізації транспортних засобів, техніки у 2024 рік, злагодженої роботи Болградського ТЦК та СП з керівниками органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій Болградського району.
Голова Болградської РВА Михайло Шарафаненко та т.в.о. начальника Болградського РТЦК та СП Анатолій Кушнір наголосили на важливості своєчасного та в установленому порядку, оповіщення та супроводження громадян до Болградського районного ТЦК та СП та його відділів, проведення роботи з інформаційно- агітаційної кампанії з дотримання громадянами України правил військового обліку та добровільного залучення до виконання військового обов’язку та взаємодії з Болградським районним ТЦК та СП та його відділів.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/whatsapp-image-2024-01-04-at-15.07.59-1024x1024.jpeg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/whatsapp-image-2024-01-04-at-14.36.48-1-1024x576.jpeg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/whatsapp-image-2024-01-04-at-15.07.58-1024x1024.jpeg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/whatsapp-image-2024-01-04-at-14.36.47-1-1024x576.jpeg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/whatsapp-image-2024-01-04-at-14.36.47-1024x576.jpeg)