КОЛИ РІДНІ ЧИ БЛИЗЬКІ НАМ ЛЮДИ ЙДУТЬ НА ФРОНТ, ЦЕ ВИПРОБУВАННЯ І ПОДВІЙНИЙ СТРЕС ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ
Та ще складніше дати собі раду з цим малечі, яка не має відповідей на безліч запитань і сприймає реальність дещо інакше.
- Сьогодні тисячі українських дітей чекають з фронту дідуся, брата, маму чи тата, а дехто і обох батьків. В цей період малеча особливо вразлива і як ніколи потребує підтримки.
Психологи Центру здоров’я та розвитку “Коло сім’ї” радять за можливості не розривати зв’язок дитини з близькою людиною, висловлюватися обережно, але бути щирими, а ще — не забувати про активності, які допоможуть пережити тривогу і смуток!
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/415057064_702453992071971_193761789131295523_n-1024x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/415038792_702454062071964_7449206154786969261_n-1024x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/415477981_702454038738633_5152714719237239818_n-1024x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/415500445_702454072071963_6779935426164419917_n-1024x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/415520311_702454028738634_4920528794722425577_n-1024x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/416650088_702453998738637_443703323043033700_n-1024x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/415495015_702454055405298_6308187126865552234_n-1024x1024.jpg)