СПІВРОБІТНИКИ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОННОГО УПРАВЛІННЯ ДСНС ПРОВЕЛИ ПРОФІЛАКТИЧНІ ЗАХОДИ В АРЦИЗЬКІЙ ТА КУБЕЙСЬКІЙ ГРМАДАХ
З метою попередження пожеж та трагічних наслідків від них, співробітниками Болградського районного управління проведено інформаційно- профілактичні заходи з мешканцями житлового сектору та суб’єктами господарювання на території Арцизької міської ради та Кубейської сільської ради.
Метою відпрацювання було попередження виникнення пожеж, покращення протипожежного захисту та навчання населення правилам пожежної безпеки в побуті.
Крім того, були доведені основні правила безпеки у поводженні з вогнем, при експлуатації газових, електричних приладів та пічного опалення. Під час проведення профілактичної роботи серед населення було розповсюджено листівки із застереженнями, порадами та правилами безпеки у побуті.
Також, фахівці ДСНС не забули і про правила дії під час Повітряної тривоги.
За інформацією Болградського районного управління ДСНС
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/425637876_368072589310422_5598825244869528241_n-1024x461.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/425708465_368072662643748_3637941724566699993_n-1024x462.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/425727794_368072435977104_1691751501211107155_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/425729532_368072952643719_8525512013587799520_n-461x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/425756212_368072619310419_5892202829026595014_n-1024x461.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/425756698_368072479310433_98450153154098386_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/425769503_368072345977113_5826638108189977391_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/425822973_368072752643739_8739065063909767741_n-1024x461.jpg)