НА ОДЕЩИНІ ТРИВАЄ РЕКОСТРУКЦІЯ ЗРОШУВАЛЬНИХ СИСТЕМ
На півдні Одеської області триває капітальний ремонт та реконструкція трьох зрошувальних систем, а саме: Ташбунарської, Ізмаїльської та Нагірнянської.
Реалізація проектів здійснюється коштом обласного бюджету. До 6400 га – саме на стільки очікується збільшення площ поливу після реконструкції трьох зрошувальних систем.
Орієнтована дата закінчення робіт – до початку поливного сезону 2024.
У рамках дії Регіональної програми розвитку АПК Одеської області на 2019-2025 роки «Аграрна Одещина», розроблено та виготовлено проектно-кошторисну документацію на реконструкцію 12 державних меліоративних об’єктів.
Найближчим часом всі меліоративні об’єкти заплановано передати з державної власності в управління організаціям водокористувачів (ОВК). На даний час в Одеській області створено та зареєстровано 8 об’єднань водокористувачів. Інші 4 потенційні ОВК, які мають намір об’єднатися проходять початкові етапи створення.
Крім того, коштом водокористувачів та міжнародних донорських організацій планується модернізація внутрішньогосподарських зрошуваних систем та відновлення функціонування пошкоджених.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/428382964_701284975527802_8814208470753317316_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/426359401_701285062194460_6966991845819980707_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/426358403_701285072194459_4481303613523797588_n.jpg)