ПРО ЗАХВОРЮВАННЯ НА СКАЗ РОЗПОВІДАЛИ ДІТЯМ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
В Болградському районі продовжується робота серед дітей у шкільних та дошкільних закладах з питань підвищення рівня знань дітей про ризики , які можуть привести до захворювання на сказ.
З учнями середніх класів проводяться уроки з написанням диктантів, учням молодших класів демонструють мультфільми, з проведенням бесід щодо правильного поводження з тваринами.
За інформацією Болградського районного відокремленого підрозділу ДУ “Одеський ОЦКПХ МОЗ”
![](https://scontent.fods3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/428661628_710657571257209_4369822687691490352_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=mOvUXox7zn0AX9Vnopv&_nc_ht=scontent.fods3-1.fna&oh=00_AfCg8SKAU8Fv28NV2-XUKrXVhxxcnE443JeFh45ve69WyA&oe=65EADE48)
![](https://scontent.fods3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/428659600_710657607923872_3947000842210036497_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=THsCiKie-e8AX-vck0F&_nc_ht=scontent.fods3-1.fna&oh=00_AfBIiTHurMTPgeu1YV8e0XKCcnNbBP5chDZr5pkkmbNLcA&oe=65EA3DE9)
![](https://scontent.fods3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/431279480_710657647923868_3443905879922442308_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=3jR2F6t2qZIAX89m629&_nc_ht=scontent.fods3-1.fna&oh=00_AfCclaCDbJszNoIrssIdVq-3ANx0UrFuefPLRrpbP50SRg&oe=65EA8BA6)
![](https://scontent.fods3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/428660427_710657657923867_7543826985700163529_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=f8ZMXS-7z1sAX9aAzfP&_nc_ht=scontent.fods3-1.fna&oh=00_AfBhvX5O7HEwHpXfj7p97qA1VqS2SV-aS1mh7Fl524IVoA&oe=65EAFD2F)
![](https://scontent.fods3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/431185405_710657671257199_6398539308565983353_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=FpnqLU666N4AX89ptF6&_nc_ht=scontent.fods3-1.fna&oh=00_AfBsXStYrqAnIRK1tkYvP6gjIl8iGdAqHvxjVrU6bPKrQQ&oe=65EB0CE9)