НОВИНИ ГРОМАД: В ТАРУТИНЕ ГОТУЮТЬ ДО ВІДКРИТТЯ НОВУ АМБУЛАТОРІЮ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ
Вже зовсім скоро буде відкрита нова амбулаторія сімейної медицини в селищі Тарутине, яка побудована за кошти інвесторів – турецького міжнародного фонду допомоги розвитку Блакитного Півмісяця «ІВС».
Сьогодні в нову амбулаторію завезені меблі: шафи, столи, тумби та інше обладнання, надане німецькою організацією медичної допомоги «Action Medeor». Розвантаження меблів були проведені працівниками центру первинної медико-санітарної допомоги та робітниками з благоустрою селищної ради за допомогою Manitou.
Найближчим часом організацією «Action Medeor» буде поставлена необхідна медична та комп’ютерна техніка.
Таким чином, реалізація спільного проєкту «ІВС» та «Action Medeor» в Тарутинській СТГ наближається до завершення, завдяки чому створюються належні умови для надання медичних послуг населенню громади та роботи лікарів.
За інформацією Тарутинської селищної ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/431435038_1094443145137313_5722700630869505943_n-1024x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/431249958_1094443231803971_3056479711163748582_n-1024x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/431170292_1094443445137283_5870621196038407545_n-1024x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/431095241_1094443291803965_7606487488182966170_n-1024x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/431195053_1094443358470625_1424979217055303085_n-1024x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/431058229_1094443398470621_7093447858133692208_n-1024x1024.jpg)