НОВИНИ ГРОМАД: В АРЦИЗЬКІЙ ГРОМАДІ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ МІСТА ПРОЙШЛИ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНІ ЗАХОДИ
20 березня 2024 до закладів загальної середньої освіти м. Арциз завітали представники ОДЕСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ: викладачі, студенти і курсанти, з метою проведення профорієнтаційної кампанії серед випускників нашого міста, а також дати відповідь нашим випускникам щодо вступу до ОДУВС.
До профілактичного заходу приєдналися представники Відділення №1 м. Арциз Національної поліції ГУ НП в Одеській області, які розповідали про свій особистий досвід навчання в цьому закладі та становлення їх як професіоналів своєї справи.
Захід відбувався у позитивному ключі, учнівська молодь прослухала викладачів, переглянула інформаційні відеоролики про факультети та інститути ОДУВС. Студенти і курсанти поділилися своїми враженнями про набуття освіти в Одеському державному університеті і всім присутнім подарували патріотичні пісні. Всім випускникам роздали буклети щодо вступу до ОДУВС.
Старшокласники отримали масу позитивних вражень та емоцій.
За інформацією Арцизької міської ради
![](https://scontent.fods8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/433876792_721501703506129_1214929046501664759_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=nwq7S2aR104AX-zYCMe&_nc_ht=scontent.fods8-1.fna&oh=00_AfCBW27eaO3S300rxyymFcKzTVpzwur89eiS2eMf4kSvFQ&oe=6602D6E9)
![](https://scontent.fods8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/431499333_721501676839465_4451037966780389410_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=53Ax1Z150zoAX_wZ2Nw&_nc_ht=scontent.fods8-1.fna&oh=00_AfDePfBPiTV2vEdS-waMyuA9IGEbrw_eEuvDZtZSuxT4wA&oe=6602903E)
![](https://scontent.fods8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/434159888_721501673506132_8486966297514677327_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=EXlzwd1rQAkAX8G-fJW&_nc_ht=scontent.fods8-1.fna&oh=00_AfAo8UCUePu7IFDkYjh7LiLZtxhxfj5c_SpWapW2xvzakw&oe=66029335)