В ТЕПЛИЦЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУВСЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЕТАП З ЧАРЛІДИНГУ
29 березня в Теплицькій громаді відбувся територіальний етап з чарлідингу Всеукраїнського конкурсу «Пліч-о-пліч». За результатами журі, перемогу отримала команда дівчат з села Теплиця, яка і представить громаду на районному етапі, який відбудеться в травні на території Веселокутського ліцею!
#разомпереможемо#плічопліч#шкільніліги #
![](https://scontent.fods3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/434733165_727518306237802_3314998663704746238_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s600x600&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=dtKQa_lgZG4AX-yNvP7&_nc_ht=scontent.fods3-1.fna&oh=00_AfCEMGGBgkkUaP9zY8q-gHD3eYwH5yza92_Diw6FNGxqtQ&oe=661028AF)
![](https://scontent.fods3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/434768821_727518432904456_1536332728560682844_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s600x600&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=8RiaGMwriKgAX8LN4ch&_nc_ht=scontent.fods3-1.fna&oh=00_AfDYduHpEAkYKae1_YB5fw7lP9rMB4gdkJYItP54j4oyPQ&oe=6610342C)
![](https://scontent.fods3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/434745820_727518476237785_7185822819496602916_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s600x600&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=6CNKZIG94WcAX_hmC2l&_nc_ht=scontent.fods3-1.fna&oh=00_AfDwLmwDLNhgMh0aKVZN22yzogQn0c2JNMIMOHxSZhLG5Q&oe=66102261)
![](https://scontent.fods3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/434734897_727518362904463_4967328089932451645_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s600x600&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=4eDuKj9YeMoAX_J24b_&_nc_ht=scontent.fods3-1.fna&oh=00_AfA8R9u1dzGohVbAE31HabeWk3Ll5I_Grg2rZLEtKMQiag&oe=66103BE5)
![](https://scontent.fods3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/434741582_727518302904469_456141714375151534_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s600x600&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=R3yK4NmlBFQAX-IryI3&_nc_oc=AdjC-giNIxdUFXFR19Ade5bmckGT0vqzJY8dMYeeoVryc21kxGBaGu20M4AX2pxfTfQ&_nc_ht=scontent.fods3-1.fna&oh=00_AfCZYnYBmJVP_6mpgt_NCBqrv0w96ZAxi1_5uC0E8jDDTQ&oe=661038A0)
Статистика и объявления
Нравится
Комментировать
Поделиться