БАГАТОДІТНИМ МАТЕРЯМ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ПРИСВОЄНО ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ УКРАЇНИ «МАТИ – ГЕРОЇНЯ»
Відповідно до Указу Президента України від 29 січня 2024 року
№ 33/2024, за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей та забезпечення умов для їхнього всебічного розвитку, жінкам Болградського району присвоєно почесне звання “Мати-героїня”.
Сьогодні, 21 травня 2024 року, перший заступник голови Болградської РВА Валерій Єребакан спільно з начальником управління соціального захисту населення Болградської РВА Олександром Рожковим та головами громад району вручили посвідчення та нагрудні знаки до почесного звання України «Мати-героїня»:
Гагауз Ользі Анатоліївні – матері п’яти дітей, с. Кубей Болградського району (Кубейська громада);
Каліман Світлані Віталіївні – матері шести дітей, смт. Бородіно Болградського району (Бородінська громада);
Корнієнко Надії Костянтинівні – матері п’яти дітей, с. Ламбрівка Болградського району (Бородінська громада);
Михайловій Домнікії Кирилівні – матері п’яти дітей, с. Дмитрівка Болградського району (Городненська громада);
Продан Наталії Костянтинівні – матері п’яти дітей, с. Матильдівка Болградського району (Бородінська громада);
Станєвій Ганні Іванівні – матері п’яти дітей, с. Василівка Болградського району (Василівська громада);
Тодоровій Марині Андріївні – матері п’яти дітей, с. Виноградне Болградського району (Кубейська громада);
Хаджиоглу Аліні Павлівні – матері сімох дітей, с. Виноградівка Болградського району (Болградська громада).
Неодмінною умовою для присвоєння такого почесного звання є вагомий особистий внесок матері у вихованні дітей в сім’ї, створення умов для здобуття ними освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.
Вручаючи посвідчення про присвоєння почесного звання “Мати-героїня” Валерій Єребакан подякував жінкам за їх материнський подвиг та невтомну працю, за те, що вони подарували своїм дітям життя, навчили любити, творити добро. Побажав побільше хороших світлих днів у житті, миру, міцного здоров’я, довголіття, благополуччя дітям та сім’ям.
![](https://scontent.fiev22-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/436300458_757677859888513_1698202345051288961_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=6ByhJJrAMa8Q7kNvgGbBmLJ&_nc_oc=AdhTsNGj_alIuM4MnzczyhtwVH2QNk3ArualWluQ2K2TMDFDqY038FMJtkvhzuk8Szk&_nc_ht=scontent.fiev22-2.fna&oh=00_AYCimt0zMIVRqMuQPNIoh3A8vt99T1laSPlCeUlIZodNWQ&oe=66525383)
![](https://scontent.fiev22-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/443822204_757677993221833_6478537342928032483_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=B-NpWi2xIEYQ7kNvgEVy32f&_nc_ht=scontent.fiev22-2.fna&oh=00_AYADSqrgpUHee0YdIQ32frhNDbjWR0TECFFWoQvoBg5PIw&oe=6652557B)
![](https://scontent.fiev22-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/443696207_757677893221843_3285934729744862702_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=EYnZR10y7GkQ7kNvgHwaFwm&_nc_ht=scontent.fiev22-2.fna&oh=00_AYCgx3Rmxv4bUdteySN6MfyVEaScY6D_xJSUPrOPn-o_OA&oe=66526778)
![](https://scontent.fiev22-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/443719621_757677959888503_1910285141744141076_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=WXVMGDVLH00Q7kNvgEcjyB5&_nc_ht=scontent.fiev22-1.fna&oh=00_AYCPBq8yLtz9SzyBwupwttWLwo3BYpHjgODZBKxOiOk-5w&oe=6652598F)
![](https://scontent.fiev22-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/443698002_757677943221838_8588900363457715267_n.jpg?stp=dst-jpg_p417x417&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=RnZq6ufEougQ7kNvgEHwUK_&_nc_ht=scontent.fiev22-2.fna&oh=00_AYDwQS2azsp4XNaJWhy9xTJTOmXByOQ0dPUrfUB3wv4Rig&oe=66526480)