ГЕННАДІЙ БАМБУРА ВЗЯВ УЧАСТЬ У СЕЛЕКТОРНІЙ НАРАДІ З ПИТАНЬ НАДАННЯ ДОПОМОГИ ВПО
Сьогодні начальник Болградської районної військової адміністрації Геннадій Бамбура спільно з заступниками начальника Болградської РВА Дмитром Дімитровим та Денисом Байлуком, а також, з начальником відділу інфраструктури, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, екології Аркадієм Радуловим та начальникомуправління соціального захисту населення РВА Олександром Рожковим взяли участь у селекторній нараді обласної державної (військової) адміністрації у режимі відео конференції за участю Віце-прем’єр-міністра України – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірини Верещук.
У селекторній нараді також взяли участь голови районних військових адміністрацій та голови міських, селищних, сільських рад області та відповідальні особи з питань надання допомоги внутрішньо переміщеним особам.
Під час наради директор Департаменту соціальної та сімейної політики Одеської ОВА Тетяна Дементьєва доповіла про роботу з внутрішньо переміщеними особами в Одеської області.
Також, начальник Болградської районної військової адміністрації Геннадій Бамбура доповів про стан роботи з внутрішньо-переміщеними особами безпосередньо у Болградському районі.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/zobrazhennya_viber_2022-08-29_15-05-17-568-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/zobrazhennya_viber_2022-08-29_15-05-15-820-1024x708.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/zobrazhennya_viber_2022-08-29_15-05-12-814-1024x768.jpg)