НОВИНИ ГРОМАД: ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ВІД ООН
02 вересня 2022 року у Василівській сільській раді почалася видача гуманітарної допомоги для жителів сіл Голиця та Баннівка , яка надійшла від наших партнерів з Міжнародної організації ООН.
Гумінітарну допомогу було передано через церкву “Достойне життя”. Допомога була виделена у результаті роботи сільського голови та пастора церкви Петра Томева.
За інформацією Василівської сільської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/bf2b1acf2ae1584f986e235827fabca1-1024x462.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/f029b6e8cacdad4e9b5322c0b9b6ffbb-1024x462.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/b96234399db45561d2cb9ed7c13a2c50-1024x462.jpg)