ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ГОЛОВИ ГОРОДНЕНСЬКОЇ ГРОМАДИ З ПРЕДСТАВНИКАМИ БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «ФАХІВЦІ УКРАЇНИ»,
14 вересня відбулася зустріч голови Городненської громади Богоева М.Д. з представниками благодійного фонду «Фахівці України», які презентували основні положення благодійної програми «Мій Дім» та обговорили перспективу її реалізації на території громади.
Гості громади завітали до Городненського сільського історико-краєзнавчого музею, де ознайомились із місцевою культурою.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/307579056_389053110084325_9010414180077936751_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/305312700_389053276750975_1736301953283765820_n-1024x777.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/304859999_389053260084310_1189206401418070376_n-871x1024.jpg)