В БЕССАРАБСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУЛАСЬ ВИЇЗНА ВАКЦИНАЛЬНА СЕСІЯ
19 червня 2026 року в селі Підгірне Бессарабської громади відбулась виїзна вакцинальна сесія. Медичні працівники “КНП Бессарабський ЦПМСД” прибули до місцевого ФАПу, щоб забезпечити доступ мешканців громади до планових щеплень та базових медичних послуг. У рамках виїзду медичними працівниками проведено вакцинацію: КПК-10 дітей ГепВ- 11 дітей 13 дітей проти кашлюку, дифтерії та правцю; 11 дітям проти поліомієліту; 10 дітей проти гемофільної інфекції АДП-м -20 людей Також усі бажаючі могли отримати безоплатні медичні послуги: виміряти тиск та глюкозу крові, пройти швидкотести на ВІЛ та вірусні гепатити та отримати консультацію сімейного лікаря.[…Читати далі…]
Read more