НОВИНИ ГРОМАД: У ВОЗНЕСЕНСЬКОМУ ПЕРШОМУ ЛІЦЕЇ ПАВЛІВСЬКІЙ ОТГ ВІДКРИЛИ “КЛАС БЕЗПЕКИ”
13 грудня 2024 року відбулася важлива подія для учнів та педагогів Вознесенського Першого ліцею з дошкільним відділенням, початковою школою та гімназією Павлівської сільської ради – урочисте відкриття “Класу безпеки”. Цей простір створений для навчання дітей основам безпеки життєдіяльності та практичним навичкам, які допоможуть їм діяти правильно у надзвичайних ситуаціях. На заході були присутні провідний інспектор відділу організації наглядово-профілактичних робіт та заходів цивільного захисту капітан служби цивільного захисту Шеремет Сергій Сергійович , а також начальник відділу освіти Павлівської сільської ради Козловська Юлія Володимирівна. Під час відкриття учні познайомилися з правилами пожежної[…Читати далі…]
Read more