НОВИНИ ГРОМАД: В АРЦИЗЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ ТРИВАЄ ІІ ЕТАП ЗМАГАНЬ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ» ПІД ГАСЛОМ «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!»
22 листопада на спортивних майданчиках Арцизького ліцею №5, Арцизького ОЗО №1 пройшли змагання з футзалу серед юнаків 9 – 11 класів. У змаганнях брали участь 6 команд: 1 команда «Соколи» – Арцизький ОЗО №1 2 команда «Південні алігатори» Прямобалківський ліцей 3 команда « Ягуар» – Арцизький ліцей №5 4 команда «Рись» – Деленський ліцей 5 команда «Північні олені» – Задунаївський ліцей 6 команда «Соколята» – Главанський ліцей. Результати змагань: Перше місце посіла команда «Соколи» – Арцизький ОЗО №1 Друге місце посіла команда «Південні алігатори» – Прямобалківський ліцей Третє місце посіла[…Читати далі…]
Read more