АГРАРІЇВ РАЙОНУ ПРИВІТАЛИ ЗІ СВЯТОМ
До Дня працівників сільського господарства в м. Болграді відбувся урочистий захід, під час якого аграріїв району привітали з професійним святом. Це свято традиційно підсумовує кропітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботою про врожай. На святкування були запрошені хлібороби, механізатори, тваринники, фермери, працівники сільського господарства, всі, хто своєю невтомною працею забезпечують розвиток сільського господарства району. У заході взяли участь заступник голови Болградської районної військової адміністрації Олександр Іорданов, голова Болградської районної ради Михайло Садаклієв та перший заступник Болградського міського голови Андрій Гарвалов. Керівники району та громади привітали присутніх зі[…Читати далі…]
Read more