НОВИНИ ГРОМАДИ: КОМАНДИ УЧНІВ ТАРУТИНСЬКОЇ ГРОМАДИ ВИБОРОЛИ ЗОЛОТО ТА БРОНЗУ У СПАРТАКІАДІ ШКОЛЯРІВ З БАСКЕТБОЛУ
07 листопада юнацька та дівоча збірні команди Тарутинської громади прийняли участь у груповому обласному етапі спартакіади школярів з баскетболу 3 х 3 в с. Кубей Болградського району. У змаганнях прийняла участь молодь з п’яти територіальних громад Болградського району. Команду юнаків представляли учні Березинського ліцею (вчитель Василь Накай) та учні Серпневського ліцею (вчитель Татьяна Радолова).Наші хлопці одержали перемогу над командами Кубейської та Городненської громад, поступившись баскетболістам з Арцизької та Болградської громад та посіли ІІІ призове місце. Команду дівчат з баскетболу у спартакіаді школярів представляли учні Тарутинського ліцею (тренер Григорій Церковний). Наші[…Читати далі…]
Read more