ТРОЄ ЖИТЕЛІВ ОДЕЩИНИ ОТРИМАЛИ ВИРОКИ СУДУ ЗА СИСТЕМАТИЧНЕ ДОМАШНЄ НАСИЛЬСТВО
Усі правопорушники ображали дружин, за що були засуджені до обмеження та позбавлення волі з іспитовим строком. Крім того, вони повинні будуть пройти програму для кривдників. 58-річний чоловік з Болградського району кривдив дружину, коли вона просила його не вживати алкогольні напої, а влаштуватися на роботу. Ще один чоловік 55-ти років з того ж району ображав дружину під час побутових непорозумінь. А від 34-річного чоловіка з Подільського району жінка потерпала як у шлюбі, так і після розлучення, коли той зловживав алкогольними напоями і дебоширив. Потерпілі постійно чули у свій бік нецензурну лайку,[…Читати далі…]
Read more