СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ ОДЕСЬКОГО РЕГІОНУ: НЕОБХІДНІСТЬ В ОЩАДЛИВОМУ ЕНЕРГОСПОЖИВАННІ ЗБЕРІГАЄТЬСЯ
Внаслідок восьми з початку року масованих ракетно-дронових атак на енергосистему – в усіх регіонах України вимушено застосовуються заходи обмеження споживання: графіки обмеження потужності для промислових споживачів та бізнесу і погодинні відключення обсягом від 2,5 до 4 черг. Час застосування знеструмлень за вашою адресою дізнавайтесь на офіційній сторінці ДТЕК «Одеські електромережі» https://www.dtek-oem.com.ua/ua/shutdowns Зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні. Будь ласка, максимально обмежте користування потужними електроприладами. За можливості, перенесіть енергоємні процеси на нічні години – після 23:00. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитись. Стежте за повідомленнями на офіційних ресурсах: Укренерго: https://ua.energy/ Міністерство енергетики[…Читати далі…]
Read more