У БОЛГРАДІ ПРИВІТАЛИ ПРЕДСТАВНИКІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
Сьогодні, 5 грудня, напередодні Дня місцевого самоврядування, у місті Болграді відбулося урочистий захід, присвячений цьому професійному святу. На святкування були запрошені депутати районної та місцевих рад, керівники управлінь та організацій району, міські, сільські та селищні голови, працівники виконавчого апарату рад громад, керівники комунальних та державних установ, підприємств, організацій. З професійним святом представників місцевого самоврядування привітали заступник голови Одеської обласної ради Вадим Шкарівський, заступник голови Болградської районної державної (військової) адміністрації Олександр Іорданов, голова Болградської районної ради Михайло Садаклієв та Болградський міський голова Сергій Димитрієв. День місцевого самоврядування – це свято всіх,[…Читати далі…]
Read more