НОВИНИ ГРОМАД: ФАХІВЦІ КУБЕЙСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ОНЛАЙН-КРУГЛОМУ СТОЛІ – «ОБ’ЄДНАНІ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА РАЗОМ»
Начальник ВНСП Надія Корчмар, начальник та спеціаліст відділу охорони здоров’я та соціального захисту населення Тетяна Лелюк і Катерина Бондар, а також начальник та спеціаліст Служби у справах дітей Кубейської сільської ради Наталя Станєва і Валентина Гагауз, взяли участь в онлайн-круглому столі на тему: «Об’єднані проти насильства разом». Захід був присвячений обговоренню актуальних питань запобігання та протидії насильству, зокрема — домашньому насильству, насильству щодо дітей, гендерно зумовленому насильству та формуванню ефективної міжвідомчої взаємодії. Учасники круглого столу розглянули сучасні виклики у сфері захисту постраждалих осіб, обмінялися практичним досвідом та напрацюваннями щодо раннього[…Читати далі…]
Read more