НОВИНИ ГРОМАД: ДО ТАРУТИНСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОВДОВЖУЄ ПОСТУПАТИ ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА
За сприянням Сергія Капталана – директора Агенства транскордонного співробітництва «Єврорегіон Нижній Дунай» до Тарутинської громади надійшла гуманітарна допомога (миючі засоби, продукти харчування), яка поступила до України з країн Європи.Благодійний фонд страхової компанії StarLife передав Тарутинській селищній раді дитячий одяг, взуття, іграшки, дитячі засоби першої необхідності.
За інформацією Тарутинської селищної ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/275877863_667763001138665_3365451958226070889_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/275684446_667763064471992_7558551529662420020_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/275978486_667763061138659_4790078865876370731_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/275988356_667763057805326_310303313831939861_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/275994499_667763054471993_929010744341691732_n.jpg)