НА ПІДТРИМКУ МІСТ БУЧА, ІРПІНЬ ТА ГОСТОМЕЛЬ У БІБЛІОТЕКАХ АРЦИЗЬКОЇ ГРОМАДИ ОФОРМЛЕНІ ІЛЮСТРОВАНІ ТЕМАТИЧНІ ВИСТАВКИ
На підтримку міст Буча, Ірпінь та Гостомель у бібліотеках Арцизької громади оформлені ілюстровані тематичні виставки. “Ірпінь, Буча, Гостомель. Ці звільнені міста є картинкою з фільму жахів. Серед жертв російських військ: зґвалтовані жінки, яких вони намагалися спалити, убиті представники місцевого самоврядування, убиті діти, убиті люди похилого віку, убиті чоловіки. Жоден злочин не буде безкарним, світ має жахнутися того, що відбулося в Буці, Ірпені та Гостомелі”, – сказав радник керівника Офісу президента Олексій Арестович
За інформацією Арцізької міської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/278476036_281969127459391_1926374855385471561_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/278080338_281969270792710_6865213778542445953_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/278137729_281969200792717_4356650564573060409_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/278229149_281969240792713_5345259599989597133_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/278262376_281969167459387_8779863315656144844_n.jpg)