НОВИНИ ГРОМАД: ДО М. БОЛГРАД ЗАВІТАЛИ ПРЕДСТАВНИКИ МІЖНАРОДНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ЧЕРВОНИЙ ХРЕСТ».
Вони відвідали в рамках візиту місця розміщення біженців а також центр збору гуманітарної допомоги Болградської міської ради, де їх зустріли Болградський міський голова Сергій Димитрієв, перший заступник Болградського міського голови з питань роботи виконавчих органів Ганна Мунтянова та начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Болградської міської ради Жанна Сусліна.
Під час візиту представники «Червоного хреста» ознайомилися з умовами життя людей, які були вимушені покинути домівки та шукати прихисток, а також відвідали місця зберігання та розподілу гуманітарної допомоги.
Представники міської ради розповіли членам міжнародної організації про існуючі проблеми та успіхи у роботі гуманітарного центру та обмінялися контактами для подальшої співпраці.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/276112297_355823009904629_6589626547929758953_n-1024x461.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/278603634_355822993237964_8315661984082987185_n-1024x461.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/278575100_355823006571296_7812023484333776865_n-1024x461.jpg)