СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ БОЛГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПРОДОВЖУЄ ВИДАВАТИ ПАМПЕРСИ ТА ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ ІЗ БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ
Служба у справах дітей Болградської міської ради продовжує видавати памперси та дитяче харчування для дітей із багатодітних сімей (де діти до 3-х років) та сім’ям, у яких виховуються діти-інваліди. Допомогу отримують мешканці Болградської територіальної громади та переселенці з різних регіонів України.
Звертатись за адресою: м. Болград, вул. Поштова, 39.
За інформацією Болградської міської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/278280537_357547446398852_1351132073020236104_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/278435248_357547539732176_5040149679868032372_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/278461584_357547433065520_1499339211600955447_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/278709532_357547523065511_8855353939520244566_n-768x1024.jpg)